Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162231

Tööpakkumise number

162231

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks on
* tootekaartide sisestamine iga auto kohta raamatupidamisprogrammis
* autoarvete, varuosaarvete ja garantiiarvete sisestamine
* ülevaate pidamine finantseerimise all oleva autolao kohta
* laosaldode kontroll kuu lõpus
* originaaldokumentide arhiveerimine, kaustade korrastamine
* postiga tegelemine, muud assistendi kohustused

Nõudmised kandidaadile

Edukale töösooritusele on eelduseks
* analüüsi- ja arvudega opereerimise võime
* kirjalik ja suuline eneseväljendamisoskus
* pingetaluvus, põhjalikkus ja ratsionaalsus
* uudsega kohanemise võime
* kompromissivalmidus
* enesekehtestamisoskus ja otsustusvõime

Pakume kindlust ja turvatunnet tagades töötajale stabiilse töökoha nooruslikus kollektiivis ning konkurentsivõimelise töötasu. Meie töötajad usuvad uutesse ideedesse ja oma võimetesse.
Tahame olla ihaldusväärne tööandja, kes väärtustab ja arendab oma töötajaid ning innustab neid iseseisvale mõtlemisele. Meie konkurentsieeliseks on paindlikkus ja kompaktsus.

Lisainfo

Tööleping on tähtajaline lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks. Assistent töötab finantsjuhi alluvuses.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2008
Kuulutus sisestati:
25. august 2008
Brutopalk:
Alates 8000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Kvartalipreemia, kui ettevõtte tulemused vastavad eelarvele

Itaalia Auto AS on alates 1996. aastast tegutsenud Fiati ja Alfa Romeo sõidukite ja nende varuosade maaletoojana Eestis ja Lätis. Meie eesmärgiks on üle-Eestilise ühtlase tasemega müügi- ja teenindusvõrgu väljaarendamine, et tagada klientide igakülgne rahulolu.
"Mõtleme suurelt" ja pakume tippdisaniga mudelivalikut. Meie märksõnadeks on avatus, innovatiivsus, keskknnasõbralikkus ja ökonoomsus.