Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98136

Tööpakkumise number

98136

Töö kirjeldus

Assistendi peamisteks tööülesanneteks on:
- klientide teenindamine, sh. toodete tutvustamine ning pakkumiste koostamine
- järelmaksuga müügilepingute vormistamine

Lisaks sellele abistab assistent logistikut alljärgnevate ülesannete täitmisel:
- kaupade komplekteerimine
- kaupade transpordi ja logistika korraldamine
- erinevate lao-operatsioonide läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

Assistendilt ootame:
- eesti keele väga head oskust nii kõnes kui kirjas
- inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil
- head suhtlemisoskust ning kliendile orienteeritust
- kohusetundlikkust ning täpsust
- korrektsust ning initsiatiivikust
- pingetaluvust
- juhilubade olemasolu
- kasuks tulevad baasteadmised logistikast

Ettevõte pakub

Heale meeskonnaliikmele pakume omalt poolt:
- hindamatut töökogemust
- häid arenguvõimalusi läbi erinevate koolituste
- võimalusi eneseteostuseks
- meeldivat töökeskkonda, toetavat kollektiivi ning toredaid ühisüritusi
- võimalust töötada õpingute kõrvalt

Lisainfo

Assistendi töökohaks saab IT Grupi garantii- ja hoolduskeskus aadressil Pärnu mnt 139/ Kohila 8, I korrus.
Tööaeg: E-R, 10:00-18:30.

Kui tunned, et vastad meie poolt esitatud ootustele ning soovid liituda meie toreda ja noorusliku meeskonnaga, siis ootame Sind kindlasti kandideerima!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2007
Kuulutus sisestati:
6. märts 2007
Brutopalk:
Alates 8000 EEK kuus

IT Grupp on 1991. aastal asutatud suurtele ja keskmistele firmadele ning avalikule sektorile suunatud infotehnoloogia firma, mis pakub äriprotsessidele infotehnoloogilisi lahendusi. Meie teenused katavad süsteemiintegratsiooni, riistvara/ tarkvara müügi, majandustarkvara, tarkvaraarenduse, IT-alased konsultatsioonid ning koolituse. IT Grupp on Microsofti kuldpartner, Symantec Enterprise partner, Delli ja HP ametlik maaletooja ja edasimüüja. 2005. aasta detsembris omistati IT Grupile ISO 9001:2000 kvaliteedijuhtimissertifikaat. 2007. a. veebruari seisuga töötab ettevõttes kokku 31 inimest – neist 25 kontoris ning 4 garantii- ja hoolduskeskuses.