Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362216

Tööpakkumise number

362216

Töö kirjeldus

Vajame audiitori assistenti finantsaruannete auditeerimisel.

Nõudmised kandidaadile

- Finantsalased teadmised
- Väga hea eesti ja inglise keele oskus ( äriinglise keel)
- Vene keele oskus on vajalik heal tasemele (vene keelsete klientide teenindamine)
- Pingetaluvus, õppimisvõime, meeskonnatöö
- Eelnev töökogemus audiitori assistendinda

Ettevõte pakub

- Proffessionaalselt töömeeskonda
- Sõbralikku ja abistavat kollektiivi
- Konkurentsivõimelist palka
- Enesearendamise võimalusi, erialaseid koolitusi
- Iga-aastaseid kollektiivseid üritusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
13. november 2014

HLB Expertus KLF OÜ

HLB Expertus KLF OÜ on loodud 2011.a. põhiosas audiitorteenuste pakkumiseks klientidele. HLB Expertus KLF Oü on registreeritud audiitorühinguna nr. 241 alates 2011.a. novembrikuust.

Oma missiooniks peame me teenuste kompleksi pakkumist, mille tulemusel suureneks meie klientide finantsedu, finantsstabiilsus ja efektiivsus ning väheneksid finantsriskid. Edu saavutamise eelduseks peame me raamatupidamisarvestuse viimist kõrgele tasemele.

Oma klientidele pakume asjalikku ärisuhet, mis peaks olema ettevõtete arengu loomulikuks osaks.

Meie eesmärgiks on teha klientidele finantsteenuste tarbimine võimalikult lihtsaks. Sellise suhte saavutamine on võimalik tehes tihedat ja pidevat koostööd klientide finantstöötajate ja juhtkonnaga. Kaasaegsel tasemel efektiivne audiitorkontroll, finantsplaneerimine, finants- ja maksukonsulteerimine nõuab üha enam arvestamist rahvusvaheliste töökogemustega, samuti suureneb nõudlus rahvusvahelise maksunduse ja rahvusvaheliselt aktsepteeritud arvestuspõhimõtetega seonduvate teadmiste järele, mistõttu astusime 1999.a. rahvusvahelise audiitorteenuseid, raamatupidamisteenuseid ja finantsnõustamisteenuseid pakkuva ülemaailmse audiitorfirmade ühenduse HLB International liikmeks.