Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136868

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osakonna spetsialistide assisteerimine - laekunud taotluste ja otsustamiseks vajalike kliendiandmete koondamine ning spetsialistidele esitamine;
  • kliendiinfo sisestamine pangaprogrammi;
  • kliendifailide komplekteerimine ja arhiveerimine.

Ootused kandidaadile

  • sul on vähemalt keskharidus ja omad eelnevat töökogemust klienditeeninduses;
  • oled oma töös kiire, täpne ja korrektne;
  • valdad eesti keelt kõnes ja kirjas:
  • omad vene keele oskust suhtlustasemel;
  • oled positiivse ellusuhtumisega ja soovid teha assistendi tööd.

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd kaasaegses keskkonnas;
  • enesetäiendus- ja õppimisvõimalusi;
  • täiskoormusega tööd graafiku alusel

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 15. jaanuaril täita konkursi personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Tule tööle > Vabad töökohad > Käimasolevad konkursid > "Assistent Väikefin“

Tööpakkumise number
#136868

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2008

Hansapanga Väikefinantseerimiseanalüüsikeskus juhib ja koordineerib Hansapanga krediitkaartide ja väikelaenu väljastamisprotsessi.

Vaata rohkem

Assistent