Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342438

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui FranklinCovey assistendi peamised tööülesanded panna kirja ühe päeva tegevustega, näeks meeldivalt toimekas tööpäev välja järgnev:

  • Arvestades töökoormust ning kokkuleppeid kolleegidega, tuleb assistent tööle endale sobival (kuid mõistlikul) kellaajal.
  • Enne tööpäeva alustamist on ta taganud vajalike kontoritarvete (A4 lehed, printerite tint, markerid jne), ning kööginurgas kiireks tööpäevaks hea
ja parema olemasolu.
  • Peale saabunud e-mailide lugemist leiab assistent ennast konsultante aitamast, printides välja vajalikke materjale või edastades
hinnapäringu koostööparterile, koostades tehtud koolituste ja konsultatsioonide eest arveid.
  • Assistent broneerib koolituse jaoks ruumi, tagab materjalide olemasolu ning organiseerib vajadusel külaliskoolitajale öömaja.
  • Kui materjalidest on puudu, esitab ta tellmuse USAsse ning tegeleb kõige vajalikuga kauba kättesaamiseks.
  • Telefonile vastates saavad küsimused vastused.
  • Tööpäeva jooksul saab Ida- Euroopa peakontor Poolas kätte igakuised vajalikud aruandlused.
  • Müügijuhi palvel sisestab assitent CRM süsteemi olulised kontaktid ning turundusalaselt on assistent oma arvamuse ja tegudega abiks.
  • Terve toimeka päeva jooksul on ta (üldiselt) ise oma aja peremees.
  • Tööpäeva lõpetab assistent kindlast kellaajast sõltumata, võttes arvesse, et on ta on vajadusel kättesaadav ka mitte kontoris kohal viibides.

Ootused kandidaadile

FranklinCovey Eesti ootab enda väikesesse professionaalsesse meeskonda uut ja särtsakat assistenti, kes on:

  • koostöövalmis ning kiire kohaneja;
  • valmis väljakutseteks;
  • kohusetundlik ning täpne;
  • valmis ootamatutele olukordadele kasumlikult reageerima.

Lisaks naudib assistent organiseerimist; mõistab, mis on vajalik äri arenguks; ning suhtleb vabalt nii eesti kui inglise keeles.

"Live, love, laugh, leave a legacy." - Stephen R. Covey

  • Assistendi ametikohaga kaasneb suurepärane võimalus enesearenguks, omandades teadmisi maailma ühe eduka juhtimisguru Stephen R.
Covey väärtustest lähtuvalt.

  • Koolitus- ning äriarendusettevõtte meeskonnas töötades on Sul võimalus õppida koos klientidega, FranklinCovey Eesti pakub
enda töötajatele võimalust huvipakkuvatest koolitustest osa võtta.

  • Kolleegid toetavad Sind igal sammul ning jagavad teadmisi juhtimisest, turundusest, müügist ning kõigest muust vajalikust.

  • Organisatsiooni poolt pakutav ametikoht on paindliku graafikuga, seetõttu sobib hästi ka tudengitele.

Lisainfo

Palun anna meile enda kaaskirjas teada, miks just Sina oled sellele ametikohale õige inimene.

NB! Arvesse võetakse ainult motivatsioonikirjaga avaldused.

Tööpakkumise number
#342438

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. mai 2014
Kuulutus sisestati:
13. mai 2014

FranklinCovey on juhtiv rahvusvaheline äriarendusettevõte, mis on spetsialiseerunud tulemuslikkuse parandamisele. Aitame organisatsioonidel luua firmakultuuri, mis on võimsaim konkurentsieelis, olles pädevad seitsmes valdkonnas: liidriks olemine, täideviimine, isiklik tulemuslikkus, usaldus, tulemuslik müük, kliendi lojaalsus ning haridus.

Vaata rohkem

Assistent