Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58447

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

andmete sisestamine, müügistatistika koostamine, posti korraldamine, tellimuste kinnitamine, telefonidele vastamine jm. firmasisese töö assisteerimine.

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidus
ulatuslik arvutikasutamisoskus
kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
väga hea suhtlemisoskus
väga hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb rootsi või norra keele oskus.

Ettevõte pakub

Enesearendust ja kaasaegset töökeskkonda
Tublile töötajale karjäärivõimalusi

Tööpakkumise number
#58447
Assistent