Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56635

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide ja koostööpartnerite eeskujulik teenindamine, müügimeeskonna jt. töötajate assisteerimine tagamaks ettevõtte edukas toimimine ning klientide rahulolu teenindamisega.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus (soovitavalt müügi- või teeninduse alal)
  • tehniline taiplikkus
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea vene keele (ja soovitavalt inglise keele) oskus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • täpsus ja korrektsus
  • kohusetunne ning pingetaluvus
  • hea arvutioskus (MS Office)

Ettevõte pakub

  • tööalast väljakutset vahvas meeskonnas
  • koolitusvõimalust
  • kaasaegset töökeskkonda
  • karjääri- ja arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#56635
Assistent