Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325097

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle kohusetundliku ja usaldusväärse inimese, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • klienditeenindus - telefonikõnedele vastamine ja klientide teenindamine, info edastamine, aktiivne suhtlemine klientidega
  • ettevõtte info liikumise korraldamine
  • jooksvate probleemide oskuslik lahendamine
  • dokumentatsiooni haldamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea vene keele (ja soovitavalt inglise keele) oskus suhtlustasandil
  • hea arvutioskus (MS Office: Outlook, Word, Excel)
  • väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • vastutustunne ja lojaalsus
  • kliendile orienteeritus ning valmidus meeskonnatööks
Kasuks tuleb
  • huvi autode ja tehnika vastu
  • eelnev töökogemus assistendina

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja toetavat kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • koolitusvõimalust
  • arenguvõimalust
  • stabiilset ja kindlat sissetulekut

Lisainfo

Palume CV-sse märkida palgasoov.
Fakto Auto AS asub aadressil: Osmussaare tee 10, Tallinn

Tööpakkumise number
#325097

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
8. november 2013

Fakto Auto AS on Eesti vanimaid autoettevõtteid. Tegeleme uute ja kasutatud sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga alates 1990. aastast. Samast aastast tegutseme ka Nissani ametliku edasimüüjana. Meie motoks on "Kvaliteet ja kogemus". Väärtustame ausust ja innovaatilisust, suhtume lugupidamisega meie klientidesse, töötajatesse ja partneritesse.

Vaata rohkem

Assistent