Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198678

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:

  • kindlustusjuhtumite toimumise asjaolude ja tagajärgede väljaselgitamine
  • kahjujuhtumiga seotud dokumentide, täiendava materjali ja info kogumine
  • oma pädevuse piires kindlustushüvitise väljaarvutamise teostamine
  • kahju hüvitamise või hüvitamisest keeldumise otsuseprojekti koostamine
  • kindlustusvõtja kursis hoidmine kahjujuhtumi asjaajamise käiguga
  • kindlustustehnilise kahjujuhtumite andmebaasi täitmine ja haldamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt tehniline või juriidiline)
  • arvuti kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel
  • eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas, inglise keele oskus suhtlustasandil
  • omab B-kategooria autojuhilube
  • õppimisvõimeline, korrektne, usaldusväärne
  • omab algatusvõimet ja loovust
  • hea kuulamis- ja suhtlemisoskusega, vastutustundlik ja abivalmis
  • omab teadmisi kindlustustegevuse üldpõhimõtetest ja erinevatest kindlustusliikidest
  • on oma töös iseseisev ja on hea koostöövõime ja -tahtega.
  • on õige hoiakuga ja ERGO väärtuste kandja

Kasuks tuleb:
  • kindlustusalane töökogemus

Ettevõte pakub

- eneseteostust muutustele avatud ettevõttes
- silmapaistva töö eest samaväärset palka
- kaasaegseid töötingimusi
- kaasaegseid töötingimusi ja täiendkoolitust

Lisainfo

Otsime meie varakahjude osakonda assistenti.Põhjalikuma assistendi ametiprofiiliga on võimalik tutvuda ERGO kodulehel www.ergo.ee. Sobivate kandidaatidega võtame ise ühendust.

Tööpakkumise number
#198678
Assistent