Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180632

Tööpakkumise number

180632

Töö kirjeldus

ERR-i uudisteportaali assistendi ülesandeks on videomaterjali töötlemine ning teksti tv toimetamine

Nõudmised kandidaadile

• omab vähemalt keskharidust
• oskab töötada enamkasutatavate kontoritarkvara programmidega
• on kogenud Windows keskkonna kasutaja (soovitavalt kogemus Adobe Premier´ga)
• oskab inglise keelt vähemalt kesktasemel
• teeb meelsasti koostööd, on oma loomult avatud suhtleja, initsiatiivikas ja õpihimuline
• on hea pingetaluvusega ja korrektne paberitöödes.

Pakume poole kohaga tööd, mis on õhtusel ajal ja graafiku alusel.

Lisainfo

Kasuks tulevad algteadmised videomontaažist, operaatoritööst, enamlevinud videoformaatidest ning assistendi töökogemus.
Kandideerimiseks palume saata oma CV, motivatsioonikiri koos fotoga ning palgasoov.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2009

Eesti Rahvusringhääling (ERR) on ainus avalik-õiguslik ringhäälinguorganisatsioon Eestis.
Rahvusringhäälingu koosseisu kuulub täna kaks telekanalit (ETV ja ETV2) ning 5 raadioprogrammi (Vikerraadio, Raadio 2, Raadio 4, Klassikaraadio ja Raadio Tallinn).
Lisaks on ERR-il uudisteportaalid eesti ja vene keeles, spordiportaal ning lasteportaal Meieoma ning teemalehed Ilm ja Teadus.