Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96091

Tööpakkumise number

96091

Töö kirjeldus

  • ostuarvete ja ostutellimuste registreerimine, haldamine ja edastamine;
  • erinevate lepingute, limiitide, vahendite haldamine;
  • varaga seotud dokumentide koostamine ja haldamine.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • teadmised dokumendihaldusest;
  • meeskonnatööle orienteeritus;
  • iseseisvust, initsiatiivikust, kohusetundlikkust, ausust.

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset tööd;
  • arenemisvõimalusi;
  • meeldivat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Pallasti 28, Tallinn.
Töötajaga sõlmitakse määratud tähtajaga tööleping lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. märts 2007
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.