Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 225648

Tööpakkumise number

225648

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on osakonna töötajate abistamine nende igapäevatöös, osakonna asjaajamise ja infoliikumise korraldamine.
Teiste ülesannete hulgas ootame Sinult abi:
• kirjavahetuse korraldamise ning dokumentide vormistamisega
• lepingute, arvete jt dokumentide haldamise ja arhiveerimisega
• koosolekute ettevalmistamise ja protokollimisega
• seminaride, koosolekute ja külaliste vastuvõtu organiseerimisega
• dokumentide ning presentatsioonide tõlkimisega

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:
• oled ettevõtlik, detailides täpne ja õpihimuline ning kiire tegutseja
• Sulle on iseloomulik abivalmidus ning positiivsus
• valdad lisaks eesti keelele kõrgtasemel inglise ärikeelt

Kõrgharidus, vene keele oskus ning varasem töökogemus assistendi või sekretärina on eeliseks.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• huvitavat ja vaheldusrikast tööd Eesti suurima tööandja juures
• väljakutseid, milles peituvad arenguvõimalused
• professionaalseid kolleege, rahvusvahelist meeskonda
• võimalust hoida keha ja vaim tasakaalus lüües kaasa Eesti Energia spordiklubi tegevustes

Lisainfo

Kandideerimiseks saada palun oma CV ja motivatsioonikiri INGLISE KEELES.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USAs. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia äri arenduse osakond tegeleb põlevkivist vedelkütuste tootmise tehnoloogia müügiga ning uute äriprojektide kavandamise, käivitamise ja elluviimisega nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Meie tööks on pakkuda Eesti Energia oskusteavet ja integreeritud tehnoloogialahendusi riikidele, kes soovivad oma põlevkivi reserve kasutada elektri või põlevkiviõli tootmiseks. Esimesed arendusprojektid viime ellu Jordaanias ja USAs.