Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328546

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Usaldame sulle dokumentide vormistamise ja korrashoiu, vajadusel klientide ja tarnijatega suhtlemise. Sinu ülesandeks saab riist- ja tarkvara paigalduste ja hoolduste koordineerimine ja juhtumite haldamine. Assisteerid meeskonda. Saad võimaluse osaleda erinevate arendusprojektide juurutamise etappides, võimaluse reisida.

Ootused kandidaadile

Oled algatus-, otsustus- ja vastutusvõimeline noor inimene. Sul on personaalarvutiga töötamise kogemus ja vilumus. Sinu sõbrad tunnevad sind ausa ja usaldusväärsena, korrektsus ja kohusetundlikkus ei ole sulle võõrad. Valdad kõnes ja kirjas eesti ja inglise keelt. Vene keele oskus tuleks kasuks, kuid ei ole väga oluline.

Oled täpne, veenev, ettevõtliku iseloomuga ja ärilise mõtlemisega, oled uhke oma hea eneseväljendus- ja läbirääkimisoskuse üle, talud pinget ja vajadusel reageerid kiiresti, vaatamata olukorra keerukusele jääd alati viisakaks.

Pakume arendavat ja mitmekesist tööd meeldivas töökeskkonnas, kaasaegseid töövahendeid ning konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#328546

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2013

Osaühing Dochouse loodi 2006. aastal eesmärgiga arendada ja tuua turule hulk kvaliteetseid printimisega seotud valdkonnateenuseid. Ettevõttel on kehtiv pikaajaline koostööleping Nuance Communication SafeCom divisioniga printimise valdkonnas. Täna esindab Dochouse Nuance SafeCom tooteid kõikides Balti riikides kui sertifitseeritud distribuutor ja tehniline valdkonna ekspert.

Nuance SafeCom tooted on suunatud eelkõige dokumentide turvalisele ja ökonoomsele printimisele ning skännimisele, vähendades seeläbi ettevõtte kulusid ning panustades kasutajate rahulolule. Aastatel 2008-2013 on Dochouse paigaldanud, seadistanud ja konsulteerinud SafeCom terviklahendusi lisaks väljaspool Balti riike, näiteks Ungaris ja Šveitsis.

Meie valdkonna strateegiline koostööpartner Hewlett-Packard (HP) printimisdivisjon tagab meile juurdepääsu kõige uuenduslikumale tehnoloogiale ja innovaatilisematele teenustele. HP on valinud Dochouse OÜ hallatud printimisteenuste (managed print service) ametlikuks esindajaks Eestis ja väljastanud sellekohase sertifikaadi. Antud valdkonna üheks oluliseks lüliks on koostööleping Taani ettevõttega EuroForm a/s, kelle poolt arendatud monitooringuteenusest on tänaseks saanud meie igapäevane töövahend printimisteenuste osutamisel.

2013. aastal avas Dochouse OÜ esindused Riias ja Vilniuses.

Vaata rohkem

Assistent