Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754741

ASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide abistamine tehnilistes küsimustes

  • tunne-oma-klienti ning rahapesu tõkestamise sisereeglitest tulenevate kontrolltegevuste läbiviimine

  • telefonikõnedele ja e-kirjadele vastamine

  • investeerimisvõimaluste tekstide tõlkimine ja tõlgete korraldamine

  • turundusjuhi toetamine erinevates toimingutes

Ootused kandidaadile

  • eelnevat töökogemust sarnasel ametipositsioonil

  • väga head eesti ja inglise keele oskust nii suuliselt kui kirjalikult

  • sotsiaalmeediaplatvormide (Facebook, LinkedIn jne) kasutamisoskust

  • iseseisva töötamise ja probleemide lahendamise oskust

  • väga head arvutikasutamise oskust (Google Workspace)

Pakume sulle meeldivat töökeskkonda toredas meeskonnas, enesearendamise võimalust ja koolitusi, konkurentsivõimelist töötasu ning ettevõtte sisest karjäärivõimalust.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot 53073011;
CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik

Tööpakkumise number
#754741

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

ASSISTENT