Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142349

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Arendusosakonna (BREIC OÜ) ja vahendusosakonna (Kinnisvarakeskus) juhtide ja töötajate assisteerimine
* Info kogumine ja edastamine, päringute ja tellimuste tegemine
* Dokumentide koostamine ja dokumendiringluse korraldamine
* Suhtlemine erinevate ametiasutuste ja koostööpartneritega
* Bürootöö tõrgeteta toimimise tagamine
* Ürituste korraldamises osalemine
* Erinevate jooksvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

* varasem töökogemus assisteerival ametikohal
* väga hea suhtlemisoskus ning positiivne ellusuhtumine;
* täpsus, korrektsus, abivalmidus;
* väga hea arvutioskus;
* väga hea eesti keele oskus;
* vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil;
* B-kategooria juhiload
* huvi kinnisvaravaldkonna vastu

Ettevõte pakub

* nooruslikku ja professionaalset meeskonda
* huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* koolitusi ning lõbusaid/sportlikke ühisüritusi
* kaasaegseid ja mugavaid töötingimusi
* sportimishüvitist

Lisainfo

Vaata lisainfot tööandja kohta www.breic.ee ja www.kinnisvarakeskus.ee

Tööpakkumise number
#142349

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2008
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

BREIC - Baltic Real Estate Investment Centre

Aastal 1996 loodi Eesti Kinnisvarakeskus OÜ, mille peamisteks tegevusaladeks said kinnisvara- vahendus ja konsultatsioon. Aasta aastalt kasvas nii Kinnisvarakeskus kui kinnisvaraturg ning nii jõuti olukorda, kus firma huviorbiiti kerkis kinnisvaraarendus. Alates 2000ndast aastast hakati koondama arendusportfelli, mille tulemusena loodi 2004. aastal Baltic Real Estate Investment Centre OÜ kaubamärgiga BREIC.

It’s not a job, it’s a lifestyle.

Vaata rohkem

Assistent