Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624908

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisu:
* IT klienditoe üksust assisteerivad tööd (klientidele esmase info jagamine, täpsustavate küsimuste esitamine, meeldiv suhtlus, ootuste majandamine lahendusaja ja edasiste tegevuste osas; klientide pöördumiste registreerimine ja info sisestamine süsteemi; aruannete koostamine)
* Müügi meeskonda assisteerivad tööd (lepingute täiendamine või muutmine; hangete kokkupanek; andmebaasiga töö; hinnapakkumiste koostamine)
* Üldnumbri kõnedele ja üldistele e-posti aadressidele tulnud kirjadele vastamine
* Üldine kontoritöö

Nõudmised kandidaadile

Sobiva kandidaadina:
* Sind iseloomustab korrektsus ja süsteemus
* Sul on kõrge pingetaluvus ja oskus tegeleda mitme ülesandega paralleelselt
* Oled kiire õppimisvõimega
* Oled teenindus- ja koostöövalmis
* Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles, kasuks tuleb ka vene keel
* Kasuks tuleb töökogemus IT valdkonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Motiveerivat töötasu
Võimalust olla kursis uusimate tehnoloogiate ja lahendustega
Toreda ja kõrgelt motiveeritud meeskonna tuge
Ühisüritusi, soodustusi ning sportimisvõimalust
Kaasaegne kontor, Tallinna vanalinnas

Tööpakkumise number
#624908

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019

BCS on Eesti vanim IT ettevõte, asutatud Eesti-Rootsi ühisfirmana 26. jaanuaril 1989. aastal.

BCSi fookusvaldkonnad, milles tagame tippkvaliteedi:

IT taristu haldus- ja arendusteenused
Infoturbelahendused
Äriprotsesside ja IT vaheliste seoste auditid ning konsultatsioonid
IT juhtimine
Koolitused, kutseandmine ja sertifitseerimine

Vaata rohkem

You are applying to:
Assistent