Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99237

Tööpakkumise number

99237

Töö kirjeldus

·igapäevane sekretäritöö koos kontori ladusa toimimise tagamisega,
·turundusosakonna abistamine (peamiselt seminaride korraldamisel).

Nõudmised kandidaadile

·väga hea suhtlemisoskus, sõbralik meel ja kiire taip,
·eelnev töökogemus (sh oskus seada iseseisvalt prioriteete ja tegeleda paralleelselt mitme ülesandega),
·eesti ja inglise keele oskus suulisel ja kirjalikul tasemel ning vene keele oskus suulisel tasemel,
·arvutioskus tavakasutaja tasemel,
·otsustusvõime ja hea pingetaluvus.

Pakume ühelt poolt väljakutserikast ja huvitavat tööd jõudsalt edasisammuvas ning teisalt stabiilset töökeskkonda traditsioonidega ettevõttes. Loomulikult ka head palka koos aastaboonusega, pidevaid enesetäiendusvõimalusi ja korporatiivsoodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. märts 2007
Kuulutus sisestati:
13. märts 2007

AstraZeneca on üks suuremaid originaalravimeid tootvaid firmasid maailmas ja retseptiravimite turuliider Eestis. Meie portfell sisaldab kardiovaskulaarsete, respiratoorsete, onkoloogiliste, gastrointestinaalsete, kesknärvisüsteemi- ja infektsioonihaiguste ravimeid ning valuvaigisteid. AstraZeneca on tööandjaks 65 000 inimesele üle maailma, kellest 40 on ametis Eestis. Lisainfo firma kohta www.astrazeneca.com ja www.astrazeneca.ee.