Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59759

Tööpakkumise number

59759

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
- Dokumentide s.h. kirjade koostamine, registreerimine, süstematiseerimine ja säilitamine.
- Töötajate töölevõtmisel ja töösuhte lõpetamisel vajalike dokumentide ettevalmistamine.
- Filiaali, töötajaid, põhi- ja käibevahendite soetamist ja võõrandamist puudutavate lepingute ja dokumentide ettevalmistamine oma pädevuse piires.
- Juhtkonna ja vajadusel külaliste reisidokumentide vormistamine.
- Kohtumiste, koosolekute ja muude firmaürituste tehniline ettevalmistamine ja korraldamine.
- Juhtkonna koosolekute protokollimine, vajadusel teiste koosolekute protokollimine s.h. inglise keeles.
- Muud ühekordsed ning jooksvad juhataja, pearaamatupidaja, meditsiiniosakonna juhataja ning müügi- või marketingijuhi poolt antavad tööülesanded.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame töökogemust assistendina, kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust nii asjaajamises kui suhtlemises, head rutiinitaluvust, väga head inglise keele oskust ja enamlevinud arvutiprogrammide tundmist.

Pakume tööd rahvusvahelises firmas, täiendkoolitust ja head tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. märts 2006
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2006

AstraZeneca on oma 50 000 töötajaga üks suurimaid originaalravimeid tootvaid firmasid maailmas. Meie ravimiportfell sisaldab paljude valdkondade hästi tuntud kaubamärke nagu Atacand, Betaloc Zok, Plendil, Imdur, Losec,
Nexium, Oxis, Pulmicort jpt. Meditsiinialastesse uuringutesse
ja tootearendusse investeerib AstraZeneca kümme miljonit USA dollarit päevas olles sellega teisel positsioonil maailmas