Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60877

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame Abel Staffi Tallinna kontorisse assistenti, kes aitaks konsultanti ja direktorit.

Töö ülesanded:

töö andmebaasiga
CVde töötlemine ja sisestamine
dokumentide skaneerimine
meilivahetus
telefonikõnedele vastamine
dokumentide tõlkimine

*Vaata ka inglise keelset kuulutust Data Entry Inputter / Office Administrator

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus
  • Vene keel suhtlustasandil
  • Eelnev töökogemus samas valdkonnas
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Hea suhtlusoskus
  • Avatud, sõbralik ja rõõmsameelne

Ettevõte pakub

  • Kindlat kuutasu
  • Töökogemust rahvusvahelises firmas
  • Karjääri võimalust
  • Väikest ja sõbralikku kollektiivi
  • Tasuta parkimisvõimalust hoovis

Lisainfo

Huvitatutel palume saata INGLISKEELNE CV võimalikult kiiresti.
Intervjuud viiakse läbi inglise keeles Abel Staff Tallinna kontoris paari järgneva nädala jooksul.

Tööpakkumise number
#60877
Assistent