Assistent
Tööpakkumise number #755243

Assistent

9
AAA Patendibüroo OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • tellimuste vastuvõtmine ja andmebaasi sisestamine

  • dokumentide haldamine ja tüüpraportite ning arvete koostamine

  • patendivolinike assisteerimine

  • büroojuhi asendamine

Ootused kandidaadile

Täpsed tööülesanded õpetame Sulle selgeks kohapeal, kuid Sinult ootame varasemat töökogemust assisteerival või administreerival ametikohal. Soovime, et oleksid oma töös kiire, täpne, süsteemne ja hea rutiinitaluvusega. Tööks on vajalik ka väga hea eesti ja inglise keele oskus (vene keele valdamine tuleb kasuks).

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja mitmekülgset tööd
  • kaasaegset töökeskkonda Tallinna südalinnas, Tartu mnt 16
  • arenguvõimalusi
  • töötasu vastavalt kokkuleppele

Küsi rohkem infot telefoni 53437097 teel,
CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro.

Tööpakkumise number
#755243

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2022
Assistent Assistent

CV Keskuse klient AAA Patendibüroo nõustab kliente kõigis intellektuaalomandiga seotud õigusküsimustes, aitab luua strateegiaid, neid ellu viia ja vajadusel kaitsta. Esindame kliente Eesti Patendiametis, Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Ametis (EUIPO), Rahvusvahelises Intellektuaalomandi organisatsioonis (WIPO), Euroopa Patendiametis (EPO) ja kohtutes. Rohkem infot: www.aaa.ee

Vaata rohkem

Assistent
Assistent