Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58417

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on konsultantide abistamine nende igapäevatöös.
* Dokumentide vormistamine
* Hankijate ja teiste kontoritega suhtlemine
* Tõlketööd
* Vajadusel sekretäri asendamine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat

  • valdab väga hästi vene-, inglise ja eesti keelt nii kõnes kui kirjas;
  • oskab kasutada peamisi arvutiprogramme (MS Word, MS Excel, MS Outlook);
  • on aus, kohusetundlik, täpne, hea pingetaluvusega ja postiivse ellusuhtumisega.

  • Kasuks tuleb majandusalase või juriidilise hariduse olemasolu või selle omandamine.

  • Kaasaaegseid töötingimusi Tallinna kesklinna kontoris, asukohaga Roosikrantsi tänav 11 (Šveitsi maja);
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd sõbralikus kollektiivis;
  • konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

  • Töö on ajutine, otsime inimest lapsehoolduspuhkusele jääva töötaja asendamiseks (minimaalselt 2 aastat);
  • tööleasumise aeg hiljemalt 1. Aprill 2006.

Tööpakkumise number
#58417
Assistent