Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126914

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide, partnerite ja ettevõtte erinevate osakondadega suhtlemine ning koostöösujuvusele tagamine
  • info liikumise korraldamine - telefonikõnede, kirjade vastuvõtmine, edastamine, töötlemine ja pakkumiste tegemine
  • juhtkonna, müügi- ja projektijuhtide assisteerimine

Ootused kandidaadile

  • eesti ning inglise keele oskust kõnes ja kirjas, vene keele oskust suhtlustasandil
  • väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
  • iseseisvust
  • arvutikasutamise oskus (e-post, internet, MS World, Excel)

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • sõbralikku ja väikest kollektiivi
  • arenguvõimalusi

Lisainfo

  • keelte oskus
  • töökogemus tarkvara ettevõttes
  • veebisüsteemide loomisega seotud teadmised
  • juhilubade olemasolu (sh sõiduoskus)

Tööpakkumise number
#126914
Assistent