2023-08-23 14:48:55

Assistent Šveitsi ettevõtte Tallinna kontorisse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Šveitsi ettevõte, kes soovib leida oma Eesti kontorisse ASSISTENTI.
Ettevõtte tegevusvaldkond on toidukaupade hulgi ja jaekaubandus.

Sobiv esimene töökoht hakkajale noorele.

NB! Kandideerima on oodatud ka meesterahvad, sest töö viib ka Araabia maadesse!

LISAINFO:

* Töö asukoht: Tallinna kesklinn
* Töö aeg: täistööaeg
* Katseaeg: 4 kuud
* Töö keel: inglise keel
* Tööleasumise aeg: ASAP

Ootused kandidaadile

ASSISTENDILT ootame:

* Julget pealehakkamist ja suhtlemisoskust (kirjaliku ja suulist) inglise keeles.
* Euroopa Liidu liikmesriigi kodakondsust.
* Eelnevat 2-aastast töökogemust assistendina või valmisolekut intensiivõppeks.
* Dokumendihalduse kogemust.
* Teadmised LC (letter of credit), notariaalsetest ja lihtkirjalikest volitustest.
* Valmisolekut reisma (ka iseseisvalt) Euroopas, Aafrikas ja Araabia (poolsaare) riikides.
* Aktiivset suhtlemisoskust klientide ja tarnijatega.
* Kliendikohtumiste korraldamist ja korrektset välimust.
* Suhtlemist Eesti ametkondade ja pankadega.
* Arvutikasutamise oskust kesktasemel, sh. kontoritarkvara, e-post, skype, whatsapp.
* Inglise keele oskus vähemalt B2 tasemel, kasuks tuleb vene ja prantsuse keele oskus.

Ettevõte pakub

ASSISTENDILE pakume:

* Võimalus teha karjääri Šveitsi ettevõtte grupis kogu maailmas.
* Võimalust osaleda ettevõtte võtmeprotsessides.
* Reisida maailmas ja kohtuda väga erinevate inimestega erinevatest kultuuridest.
* Võimalust teha omapoolseid ettepanekuid Eesti kontori töökorralduse parandamiseks.
* Võimalust alustada tööd kohe.