2023-08-23 14:48:55

Assistent SME üksuses

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda positiivse ellusuhtumise ja hea suhtlemisoskusega ning kohusetundlikku kolleegi, kes pakuks tuge SME üksuse kliendisuhete halduritele klientide teenindamisel.

Oled valmis:
• Koostama krediiditehingute lepingute ja muude dokumentide projekte ning tagama nende kooskõlastamise panga teiste struktuuriüksustega
• Tagama, et vajalikud andmed on sisestatud infosüsteemidesse
• Koostama vajalikke aruandeid, vastuskirju ja muid dokumente, samuti toetama kliendisuhete haldureid nende igapäevatöös
• Koostama maksekorraldusi, maksegraafikuid, intressiarvestusi jms
• Koostöös kliendisuhete halduritega suhtlema aktiivselt panga klientidega, et pakkuda neile suurepärast teenust

Ootused kandidaadile

Sobid meiega liituma kui Sul on:
• Eelnevat kogemus äriklientide teenindamisel
• Kasuks tuleb pangandusvaldkonna tundmine ja algteadmised finantsdokumentidest
• Kõrgharidus või kõrghariduse omandamine majanduse, õigusteaduse, panganduse või finantsvaldkonnas
• Koostöövõime ja paindlikkus
• Suurepärane suhtlemisoskus
• Algatusvõime ja tugev vastutustunne
• Eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel, hea vene keele oskus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• Põnevat tööd rahvusvahelises ning kasvavas finantssektori ettevõttes
• Professionaalset ja toetavat meeskonda
• Kaasaegset kontorit Tallinnas + kaugtöö võimalust
• Palju lisasoodustusi: tervisekindlustus, spordikompensatsioon, lisapuhkusepäevad jne
• Koolitusi ja erialase arengu võimalust