Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305503

Assistent rõivatootmises

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

assistent vormistab tööplaanid, suhtleb hankijatega, koostab kangapakkumiste koondi, valmistab ette
värvikaardid,

Ootused kandidaadile

Oootame kandideerima moehuvilisi naisterahvaid, hea kui on eelnev töökogemus õmblustööstuses.
Nõutav on:
Vähemalt keskharidus.
Hea eesti ja ingliskeele oskus nii kõnes kui ka kirjas.
Arvutioskus: excel
Juhiload ja sõiduoskus

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd
Töökohta kesklinnas

Lisainfo

Assistent töötab disaineri alluvuses.
Töökoht ei sobi üliõpilastele.

Tööpakkumise number
#305503

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 500 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. mai 2013
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
palk vastavalt oskustele ja töökogemusele

disainime, toodame ja müüme naisterõivaste moekollektsioone.

Vaata rohkem