Värsked tööpakkumised

Assistent-personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213483

Tööpakkumise number

213483

Töö kirjeldus

Assistent-personalispetsialisti ülesanneteks on ettevõtte tegevjuhi tegevuse toetamine ja nõustamine ning kontoritöö korraldamine; personaliarvestuse pidamine, personali värbamine ja koolitustegevuse koordineerimine.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat omab erialast haridust ja soovitavalt eelnevat administratiiv- või personalitöö kogemust, kasuks tulevad algteadmised raamatupidamisest.

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd, head tasu tulemusliku töö eest, koolitusvõimalusi, ühiseid üritusi. Tööaeg E-R kell 8.00-17.00

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
30. november 2010

Osaühing Jaaksoni Linnahooldus on ettevõte, mille tegevusalaks on tänavate ja haljasalade hooldus.