Värsked tööpakkumised

Assistent-personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117992

Tööpakkumise number

117992

Töö kirjeldus

Assistent-personalispetsialisti ülesandeks on ettevõtte tegevjuhi tegevuse toetamine ja nõustamine ning kontoritöö korraldamine; personaliarvestuse pidamine, personali värbamine ja koolitustegevuse koordineerimine.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat omab erialast haridust ja soovitavalt eelnevat administratiiv- või personalitöö kogemust, kasuks tulevad algteadmised raamatupidamisarvestusest.

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd, head tasu tulemusliku töö eest, koolitusvõimalusi ning loomulikult palju mõnusaid ja tublisid töökaaslasi!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. august 2007
Kuulutus sisestati:
2. august 2007

Aktsiaselts Jaakson & KO on 1992. aastal asutatud ettevõte, mille tegevusaladeks on tänavate ja haljasalade hooldus.