Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168050

Assistent- müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled oodatud kandideerima, kui

- igapäevane bürootöö, külaliste vastuvõtmine, telefonisuhtlus ja dokumendihalduse korraldamine panevad Sul silmad särama ja tahad anda selles osas endast parimat;
- Sinu päeva teeb paremaks, kui saad aktiivselt suhelda klientidega, võtta nendelt vastu tellimusi ja omalt poolt midagi juurde müüa, koostada arveid ja tagada info operatiivse liikumise firma erinevate osakondade vahel.

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui

- Sul on vähemalt keskharidus ja oled varem teinud sekräri, müügisekretäri või assistenditööd;
- omad häid tedamisi dokumendihaldusest;
- oled sinasõber arvutiga, oled oma eelnevates töödes kasutanud igapäevaselt Office programme;
- valdad heal tasemel inglise ja vene keelt ning eesti keele oskus on Sul kõrgtasemel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle

- motiveerivad töötasu
- tööd suurepärases meeskonnas
- kaasaegseid töövahendeid
- täienduskoolitusi
- erinevaid firmaüritusi
- meie firma vormiriietust

Lisainfo

Kui oled väga hea suhtlemisoskusega ning soovid teha meeskonnatööd on Sinul kindlasti parimad võimalused liitumiseks meie meeskonnaga!

Tööpakkumise number
#168050

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 14000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. november 2008
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2008

CV Keskuse klient AS Ebeta on Eesti erakapitalil põhinev hügieeni- ja koristustarvikute hulgimüügifirma. Ettevõtte missiooniks on pakkuda klientidele professionaalseid lahendusi ja usaldusväärset koostööd. AS Ebeta pakub terviklikku puhastussüsteemi, millele annab lisaväärtust koolituste ja järelteeninduse võimalus. Hetkel töötab ettevõttes 23 inimest. Kaubamärgid, mida esindatakse on: TORK, ECOLAB, TTS, VIKAN, MAPA/SPONTEX, COMAC, RUBBERMAID. Klientideks on teenindus- ja tootmisettevõtted, HoReCa sektor ning meditsiiniasutused. Tutvu ka kodulehega: www.puhastajakaubamaja.ee.

Vaata rohkem