Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195482

Assistent

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juhi assisteerimine
  • Bürootöö korraldus
  • Müügitöö assisteerimine
  • Assisteerimine reklaami ja turundustöös
  • Suhtlemine klientide- ja tarnijatega
  • Infovahetuse korraldamine
  • Assisteerimine teistes töövaldkondades

Ootused kandidaadile

  • Korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel
  • Hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • Hea arvutikasutamise oskus
  • Süsteemsus ja terviku nägemine
  • Pingetaluvus
  • Oskus iseseisvalt töötada
  • Enesekehtestamisoskus
  • Usaldusväärsus ja lojaalsus

Ettevõte pakub

  • Laiapõhjalist praktilist töökogemust
  • Huvitavaid ja mitmekülgseid tööülesandeid
  • IT ja turunduse alaseid täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#195482

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2010
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2010

Visioline OÜ on infotehnoloogia arendamise, rakendamise ja innovatsiooniliste projektidega tegelev ettevõte, mille põhiliseks tegevusvaldkonnaks on infotehnoloogia alane peatöövõtt ja IT juhtimine.

Vaata rohkem

Assistent