Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66814

Assistent

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töökohaks saab tootmise planeerimise osakond, kus sinu ülesandeks on:

  • transpordi planeerimine ja tellimine
  • arvete ja tollideklaratsioonide koostamine
  • intrastat
  • klientidega suhtlemine
  • tootmisandmete sisestamine ja kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • täpsus ja kohusetundlikkus
  • initsiatiivikus
  • hea arvutikasutusoskus
  • valmisolek töötada kollektiivis
  • inglise keele oskus suhtlustasandil

  • võimalust töötada rahvusvahelises kiiresti arenevas ettevõttes
  • arenguvõimalusi ja koolitust

Lisainfo

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduda tootmise planeerimise osakonna juhi Kadri-Ann Jundase poole telefonil 5118897.

Avaldus koos elu- ja töökäigukirjeldusega saata hiljemalt 19.maiks 2006.a. aadressil:

Vest-Wood Eesti AS
Arkna tee 1
44317 RAKVERE

Märgusõna “ASSISTENT".

Tööpakkumise number
#66814
Assistent