Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57862

Assistent

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töökohaks saab tootmise planeerimise osakond, kus meie ülesandeks on tootmise planeerimine alates saematerjali vajaduse arvestamisest kuni toodangu kliendini jõudmiseni. Sinna vahele jääb palju tööd. kus me vajame sinu abi.

Ootused kandidaadile

  • järjekindlus, täpsus ja kohusetundlikkus
  • hea arvutikasutusoskus (Excel)
  • paindlikkus, õppimisvõime
  • oskus oma aega planeerida

Soovitav on inglise keele valdamine suhtlemistasandil.

  • pakub võimalust töötada rahvusvahelises kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduda tootmise planeerimise osakonna juhi Kadri-Ann Jundase poole telefonil 5118897.

Avaldus koos elu- ja töökäigukirjeldusega saata hiljemalt 27. jaanuariks 2006.a. aadressil:

Vest-Wood Eesti AS
Arkna tee 1
44317 RAKVERE

Märgusõna “ASSISTENT".

Tööpakkumise number
#57862
Assistent