Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709600
Kaugtöö võimalus

Assistent

Lääne-Virumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Puidu tootmisega seonduv dokumentatsioon. Teenustööde arvestus. Lao arvestus. Valmistoodangule siltide paigaldamine. Laadimislehtede koostamine.

Ootused kandidaadile

Inglise keele oskus (kirjas-keeles) Algtase

Exceli oskus

Arvuti oskus

Loogiline mõtlemine

Organiseerimise oskus

Planeerimise oskus

Tahe teha tööd

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd

Arenevat ettevõtet

Vaheldusrikas töö

Võimalust areneda

Tööpakkumise number
#709600
Assistent