Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170799

Assistent

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juhatuse liikme assisteerimine
  • Sisseostu analüüsimine
  • Müügiaruannete koostamine
  • Turunduskampaaniate tehniline läbiviimine
  • Hankijatega igapäevane suhtlemine – logistika, sisseost, turundusküsimused
  • Infomaterjalide valmistamise korraldamine
  • Kaubatellimuste esitamine ja käitlemine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus juhiabi või assistendina
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Hea arvutioskus (MS Office, Word, kujundusprogrammid)
  • Kõrge motiveeritus
  • Hea suhtlemisoskus
  • Õppimis- ja analüüsivõime
  • Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Valmidus ka pingeliseks tööks

Kasuks tuleb
  • Logistika- ja turundusalased kogemused
  • Töökogemus rahvusvahelises ettevõttes
  • Lao- ja müügiprogrammi RAAMA kasutamise kogemus
  • Isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • Karjäärivõimalust
  • Konkurentsivõimelist töötasu, staažitasu vastavalt töötatud ajale
  • Sülearvutit ja mobiiltelefoni
  • Tasuta ujumist, 4 x aastas vaba päeva sportimiseks ja 1 x aastas tasuta SPA külastust
  • Autokompensatsiooni

Lisainfo

Töökoht asub Rakveres

Tööpakkumise number
#170799

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2008

Meie kliendiks on ettevõte, kes tegeleb veterinaarravimite, loomasöötade, söödalisandite, desinfektsioonivahendite, hügieenitoodete, kalasööda, lemmikloomatoidu, toidulisandite ja tarvikute maaletoomise ja hulgimüügiga. Lisaks pakutakse põllumajandusettevõtete nõustamist.

Vaata rohkem

Assistent