2023-08-23 14:48:55

ASSISTENT IT-VALDKONDA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd uues Eesti startupis Copytesting, product ops valdkonnas. Töökoht on pigem sobilik noorele entusiastile, kes tahab end tõestada.

Ootused kandidaadile

Otsime inimest, kes/kellel on:

  • ettevõtlik ja kohusetundlik;
  • võimeline ise ennast juhtima, sest tegemist on suures osas kaugtööga;
  • kasvumeelestusega - soovid paremaks saada ning uued väljakutsed ei ole sinu jaoks hirmutavad;
  • võimeline ja sooviga pidevalt õppida;
  • baastasemel kogemus turunduse, reklaami või teadusuuringute maailmas;
  • tehniline;
  • detailidele orienteeritud;
  • põnev tegeleda suurte andmehulkade ja nende analüüsimisega;
  • eelnev kogemus spreadsheetide kasutamisega - pivot tables ei tohiks olla võõrsõna;
  • tead, mis asi on API ja oskad seda kasutada;
  • väga hea inglise keel kirjas. Kõnes ei ole nii oluline.

Kasuks tuleb:

  • baastasemel teadmised HTML/CSS;
  • airtable kogemus;
  • webflow kogemus.

Ettevõte pakub

Kandideeri: https://bit.ly/2SS8yuY

Lisainfo

Apply: http://bit.ly/2WJhPGB