Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554366

Assistent, hooldusmeeskonna kordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

selles ametis on Sinu peamisteks tööülesanneteks:

  • Hooldustööde/ tellimuste vastuvõtt, töö hooldusprogrammiga, statistika,
klientidega suhtlemine, klientide teenindamine kontoris, arvete koostamine, hooldusmeeskonna töö koordineerimine ja jälgimine
  • Aktiivne ja heatahtlik kliendisuhtlus telefoni ja/või e-maili teel

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:

  • Positiivset ellusuhtumist, korrektsust ja sõbralikkust
  • Julgust ja orienteeritust aktiivsele ja tulemuslikule kliendisuhtlusele
  • Väga head rutiinitaluvust ja soovi suhelda erinevate inimestega
  • Suutlikkust väljendada ennast telefoni teel sujuvalt ja veenvalt, soovides keskenduda kliendile ning omades väga head kuulamisoskust
  • Head eesti keele oskust, kasuks tuleb vene keele oskus
  • Kindel tööaeg tööpäevadel 8.30-17.00 kontoris, kaugtöö võimalust ei ole

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Vajalikku väljaõpet kohapeal
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#554366

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

Firma Abcom asutati 2001 aastal ning põhineb Eesti kapitalil. Firma põhitegevuseks on Xerox kontori- ja profitehnika müük ning hooldus. Alates 2008 aastast muutusime Xerox äripartnerist Premium Partneriks. Xerox Premium Partner tähendab ettevõtet, kes esindab ainult Xerox® seadmeid ja kaubamärki ning on saavutanud kõrge klientide rahuolu ja silmapaistvad müügitulemused oma regioonis. Premium Partneri staatus on seotud täislahenduste pakkumisega kontoriseadmete ja tööstusliku printimise valdkonnas ja müügijärgse garantii- ja hooldusteenindusega. Meie ettevõttes töötab hetkel 16 inimest, lisaks on ettevõttel esindused Lätis ja Leedus.

Vaata rohkem