Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 150859

Tööpakkumise number

150859

Töö kirjeldus

Otsime oma tütarettevõttesse AS Kindlus inimest, kelle peamiseks ülesandeks on koguda ja hallata loomade, teravilja ja piimatoodangu andmeid. Samuti kuulub assistendi kohustuste hulka abistamine aruannete koostamisel PRIA-le, JKK-le ja teistele asutustele.

Nõudmised kandidaadile

Assistendi töö sobib inimesele, kes tunneb nii tabeli- kui tekstitöötlusprogrammi, oskab suhtlemiseks piisaval tasemel inglise keelt, omab B-kategooria juhilube, on täpne, kohusetundlik ja hea suhtleja ning kes soovib põllumajandusettevõttes töötada.
Kuna assistendi töö eeldab info kogumise eesmärgil põldudel ja ka loomalaudas käimist, siis ei tohiks assistent loomi ja laudalõhna peljata.

Oleks hea, kui assistendil on teadmised põllumajandusest või varasem põllumajandusettevõttes töötamise kogemus, kuid see ei ole määrav.

Pakume Sulle koolitusvõimalusi, väljakutseid pakkuvat tööd, arenguvõimalust ning head palka.

Lisainfo

Kui assistendi koht Sinus huvi tekitas, siis võta meiega ühendust ning kandideeri. Ametikoha kohta saad täpsemat informatsiooni AS Kindluse tegevjuhilt (inglise keeles) telefonil 5300 5008 või AS Ühinenud Farmid personalijuhilt telefonil 5569 6992.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2008
Kuulutus sisestati:
7. mai 2008

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mis koondab enda alla 9 noorkarja kasvatuse ja piima tootmisega tegelevat tütarettevõtet, mis asuvad peamiselt Lõuna- ja Lääne-Eestis, kuid ka Harjumaal ja Lääne-Virumaal.

AS Ühinenud Farmid tütarettevõte AS Kindlus asub Harjumaal Harku vallas Vääna külas, ca 25 km kaugusel Tallinnast. AS Kindlusel on 2000 ha maad, ligi 880 looma ja 35 töötajat.