Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605183

Assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rõõmsameelset ning säravat isikut, kelle tööks oleks peamiselt Ostu- ja Müügispetsialisti assisteerimine ning büroojuhtimine.

Täpsemad tööülesanded:

  • Klientidega suhtlemine
  • Pakkumiste vormistamine
  • Tellimuste vormistamine
  • Eestisisese transpordi organiseerimine
  • Ostuspetsialisti assisteerimine
  • Büroo korras hoidmine (vajalike tarvikute jms tellimine)
  • Ettevõttesiseste ürituste korraldamine
  • Meeskonna abistamine jooksvates küsimustes
  • Asjaajamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti keele oskus
  • Hea vene keele oskus
  • Hea inglise keele oskus
  • Hea algatusvõime
  • Hea arvuti töö oskus
  • Väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • Konkuretsivõimeline palk
  • Preemiasüsteem
  • Ettevõtte sisesed üritused
  • Sõbralik kollektiiv
  • Kaasaegsed töötingimused

Tööpakkumise number
#605183
Assistent