Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309751

Assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tootmisjuhi ja ekspordijuhi assisteerimine - tellimuste käsitlemine, klienditeenindus telefoni ja meili teel, jm. eksportmüügi assisteerimisega seonduvad ülesanded;
transpordi korraldamine;
dokumendihaldus;

Ootused kandidaadile

hea arvuti kasutamise oskus
hea suhtlemisoskus
eesti, inglise ja vene keele oskus
kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
stabiilset ja kindlat sissetulekut

Tööpakkumise number
#309751

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
31. mai 2013

METOS valmistab ja müüb suurköökidele ning restoranidele laia valikut seadmeid kōrgekvaliteediliseks ja efektiivseks toiduvalmistamiseks. Metos on oma ala turuliider Baltikumis, Benelux maades, Skandinaavias ja Soomes. Metos AS Tallinna tehases valmistatakse roostevabast terasest köögimööblit, panne, elektripliite, pagari- ja konvektsioonahje

Vaata rohkem

Assistent