Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #628083

Assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda müügi- ja ostuassistenti, kelle peamisteks tööülesanneteks on ostu- ja müügihaldurite assisteerimine ja toetamine, dokumentide haldamine, andmete sisestamine ja klienditeenindus.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind meie kollektiivi, kui omad eelnevat tulemuslikku töökogemust assisteerival ametikohal (vähemalt 2 aastat), suhtled eesti ja vene keeles ning lisaks sellele oled:
- süsteemne ja armastad korda;
- hea eneseväljendus- ja läbirääkimisoskusega;
- hea planeerimis- ja analüüsioskusega;
- kohusetundlik ja detailidele pühenduv.
Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

Lisaks toetavale ja sõbralikule meeskonnale pakume Sulle:
konkurentsivõimelist töötasu;
- võimalust kaasa rääkida müügi- ja ostuosakonna eesmärkide seadmises ja uutes arengusuundades;
- kohapealset juhendamist ja koolitust;
- kaasaegseid töö- ning olmeruume;
- stabiilset tööd ja arenguperspektiivi;
- sotsiaalseid garantiisid;
- tööaega E-R ajavahemikus 08:00-17:00.

Tööpakkumise number
#628083

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

1996. aastal Viljandis pereettevõtmisest nimega Klavis OÜ alguse saanud Vineerimaailm on tänaseks tunnustatud Latvijas Finieris’e ametlikuks esindajaks Eestis, olles tööandjaks erinevast soost, vanusest ja
rahvusest 17 tublile töötajale.

Meie põhiliseks tegevusvaldkonnaks on vineeri maaletoomine ja müük, lisaks valmistame kasevineerist seina- ja laepaneele.

Vaata rohkem

You are applying to:
Assistent