2023-08-23 14:48:55

Assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda müügi- ja ostuassistenti, kelle peamisteks tööülesanneteks on ostu- ja müügihaldurite assisteerimine ja toetamine, dokumentide haldamine, andmete sisestamine ja klienditeenindus.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind meie kollektiivi, kui omad eelnevat tulemuslikku töökogemust assisteerival ametikohal (vähemalt 2 aastat), suhtled eesti ja vene keeles ning lisaks sellele oled:
- süsteemne ja armastad korda;
- hea eneseväljendus- ja läbirääkimisoskusega;
- hea planeerimis- ja analüüsioskusega;
- kohusetundlik ja detailidele pühenduv.
Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

Lisaks toetavale ja sõbralikule meeskonnale pakume Sulle:
konkurentsivõimelist töötasu;
- võimalust kaasa rääkida müügi- ja ostuosakonna eesmärkide seadmises ja uutes arengusuundades;
- kohapealset juhendamist ja koolitust;
- kaasaegseid töö- ning olmeruume;
- stabiilset tööd ja arenguperspektiivi;
- sotsiaalseid garantiisid;
- tööaega E-R ajavahemikus 08:00-17:00.