https://www.cvkeskus.ee/626505

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626505
Kaugtöö võimalus

Assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Meie eesmärk on ettenähtud tulemi saavutamine, teekond selleni võib olla erinev sõltudes Sinu teadmistest, otsustest ning motivatsioonist.
Konkreetsemalt kirjeldades võivad Sinu uue töökoha ülesanded olla:

- korraldada hooldustegevuste dokumenteerimist ja aruandlust;
- toetada hooldusjuhtide ja tehnikute tegevust dispetšerina;
- jälgida ja toetada hooldus- ja remonttööde õigeaegset teostamist;
- töökäskude edastamine ja sulgemine, informatsiooni edastamine haldustarkvarasse;
- lihtsamad raamatupidamis ülesanded;


Nõudmised kandidaadile

Meie meeskond on sinu jaoks loodud, kui oled kohusetundlik, kohati pedantne, valmis ettevõtma kõige igavamaid kui ka raskelt põnevaid ülesandeid ja otsid ägedaid töökaaslaseid koos paindliku töökeskkonnaga.
Innovaatilised lahendused motiveerivad meid väga, kuid täna teel ideaalse süsteemini ei paku me sulle vaid mugavusi, seega meie büroojuhti peaks sütitama uute lahenduste kasutusele võtmine, kuid ka sellega kaasnev testimine, täiendav töökoormus ja õnnestumised.
Sinu peamised tööülesanded tulevad Hooldusjuht OÜ’st ja neid täiendavad jooksvalt ka samasse gruppi kuuluvad PAKRI Teadus- ja Tööstuspark (pakri.ee) ning ELMO Rent (elmorent.ee)- see hoiab eemale rutiini ning pakub võimalust olla osa ka targa tööstuslinna, taastuvenergia ja elektriautode lühirendi äridest.

Konkreetsemalt sinu osadest tööülesannetest:
1) Dispetšer-kontaktide (kõne, email, süsteem), tööülesannete, eesmärkide koordineerimine meeskonnale
2) Hooldusjuhtide töökorralduse, logistika toetamine ja oodatud tähtaegade jälgimine
3) Aruandlus ja kvaliteedi jälgimine
4) Ettepanekud jooksvate ülesannete riskide vältimiseks ja arendused
5) Raamatupidamislik järelkontroll
6) Ettevõtte juhi koormuse jagamine


Ettevõte pakub

Kindlasti pakume oma meeskonnale vähemalt samaväärset palgataset koos motivatsioonipaketiga, töövahendeid (sh auto, arvuti, telefon), töökultuuri nagu üks korralik ja stabiilne valdkonna ettevõte.
Meie eesmärk on ühiselt traditsioonilist tööprotsessi optimeerida, räägime tihti ka innovatsioonist ja meil on oskus rakseid eesmärke ka lihtsaks teha ning neid realiseerida.

Toetame kahe käega täiendkoolitusi, haridusteekonna jätkamist ning tasustatud lisapuhkust- meile meeldivad motiveeritud inimesed.

Hooldusjuht OÜ head kliendid ja huvitavad objektid asuvad üle Eesti, mis paiskab ka meie meeskonna üle riigi laiali- meil ei ole pakkuda sumisevat kontorimelu, aga kontorilaua asemel on Sinul soovi korral võimalus töötada ka kodus.


Tööpakkumise number
#626505

Asukoht:
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. november 2019

CVKeskus.ee klient

Hooldusjuht OÜ'l on ainulaadne võimalus pakkuda oma kinnisvara tehnosüsteemide hoolduse ja halduse kompetentsi Eesti suurimale avalike hoonete valdajale Riigi Kinnisvara (rkas.ee) ning unikaalse tööstuspargi ja energiavõrgu arendusega tegelevale PAKRI Teadus- ja Tööstuspark (pakri.ee). Meie eesmärk on lähiaastatel sektori harjumuspärased tööprotsessid muuta lihtsamaks ja automatiseeritumaks, mis vähendavad kaasnevat bürokraatiat ja annaks võimaluse meie meeskonnal konkurentidest tulemuslikumalt ning kõrgema motivatsiooniga töötada.
Teenindame täna üle 300 hoone (+300 000m2) ja mitmeid taastuvenergia projekte üle Eesti.

Vaata rohkem

You are applying to:
Assistent
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!