Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26887

Assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • direktori assisteerimine
  • asjaajamisalane nõustamine ja järelevalve
  • kvaliteedijuhtimise süsteemi ohjamine

Ootused kandidaadile

  • rakenduslik kõrg- või keskeri haridus asjaajamises ja/või täienduskursused asjaajamises. Täiendkursused kvaliteedijuhtimise valdkonnas
  • varasem töökogemus sekretärina või assistendina või personalispetsialistina või kvaliteedispetsialistina
  • tekstitöötlus- ja esitlusprogrammide ning Interneti elementaarne kasutusoskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning inglise ja vene keele oskus kesktasemel
  • eeldame orienteerumist kvaliteedijuhtimise põhimõtetes; protseduurireeglite ja haldus- ja normdokumentide koostamise oskust; tegevusvaldkonna eelarve koostamiskogemust
  • kasuks tuleb kodulehekülje haldamiskogemus; projektijuhtimise või projektirühmas osalemise kogemus
  • iseseisvus, algatusvõimelisus, tasakaalukus, kohuse- ja vastutustundlikkus, süsteemsus, korrektsus, meeskonnatööle orienteeritus

Ettevõte pakub

  • ametialast täiendkoolitust
  • suurfirmale omast stabiilsust

Tööpakkumise number
#26887
Assistent