Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376564

Tööpakkumise number

376564

Töö kirjeldus

  • Tootmisjuhi ja juhtimismeeskonna assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

  • Punktuaalsus, täpsus
  • Eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus
  • Head läbirääkimisoskused
  • Positiivne ellusuhtumine ja suurepärane stressitaluvus
  • Kasuks tuleb töökogemus tootmisettevõttes, tootmisprogrammidega ja/või andmebaasidega töötamise koguemus ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Põnevat arenguvõimalust kiirelt kasvavas ettevõttes
  • Toetavaid kolleege
  • Toredaid ühisüritusi
  • Põhipalka ja tulemustasu

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada CV ja motivatsioonikiri

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2015

CUTform OÜ on Jüri Tehnopargis asuv ja kiirelt arenev metallide töötlemisega tegelev ettevõte. Seoses töömahu kasvuga pakume tööd mitmetele vabadele ametikohtade.