Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114792

Tööpakkumise number

114792

Töö kirjeldus

Pakkumiste ja tellimuste aruandluse koostamine, ostutellimuste sisetamine, üksuse töötajatele tööriiete ja isikukaitsevahendite tellimine, nõupidamiste ja kliendi koolituste organiseerimine ja korraldamine, töölähetuste korraldamine, osakonna töötajate assisteerimine, telefonikõnedele vastamine, kirjavahetuse korraldamine, arhiivi koostamine ja korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame erialast töökogemust vähemalt 2 aastat, kesk- või kutsekeskharidust,
Head arvuti kasutamise oskust, väga head eesti keele oskust, head inglise keele oskust, oskust vormistada ametikirju ja dokumente, autojuhiluba, täpsust ja korrektsust, head organiseerimis- ja koostöövõimet ning suhtlemisoskust.Kasuks tuleb vene keele oskus.

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jm) ning enesetäiendamise võimalusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2007

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes töötab ligikaudu 109 000 inimest ja seda ligikaudu 100 riigis.
ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 900 inimest.