Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #502753

Assistent / administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Assistent/administraatori ülesandeks on ilusalongis klientide sõbralik teenindamine - jookide serveerimine ja mõnusa atmosfääri loomine. Samuti tuleb vastata kliendipäringutele - e-post, Facebook, telefon ning koristada kogu salongi.
Tööde pildistamine ja filmimine.

Ootused kandidaadile

Ootame tööle inimest, kes ennast meile pühendab. Vajalik on enda aja planeerimise oskus ning tahe inimestele meeldida ning korda hoida. Kindlasti pead olema usaldusväärne ja pidama kokkulepetest kinni.
Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume sõbralikku ja professionaalset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#502753

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 670 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. november 2017
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2017

Meie ilusalongis tegutseb Kristina Ilutuba ja Püsimeigi Stuudio. Siinsesse sõbralikku perre otsimegi toredat ja asjalikku assistenti-administraatorit. 8 aastaga oleme loonud professionaalse ja turvalise keskkonna meie töötajatele. Salongis püüame edasi anda kodust maiku, et nii kliendid kui töötajad tunneksid meil ennast hästi. Oleme positiivsed ja uuendusmeelsed!

Vaata rohkem