Värsked tööpakkumised

Assistent / administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502753

Tööpakkumise number

502753

Töö kirjeldus

Assistent/administraatori ülesandeks on ilusalongis klientide sõbralik teenindamine - jookide serveerimine ja mõnusa atmosfääri loomine. Samuti tuleb vastata kliendipäringutele - e-post, Facebook, telefon ning koristada kogu salongi.
Tööde pildistamine ja filmimine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame tööle inimest, kes ennast meile pühendab. Vajalik on enda aja planeerimise oskus ning tahe inimestele meeldida ning korda hoida. Kindlasti pead olema usaldusväärne ja pidama kokkulepetest kinni.
Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume sõbralikku ja professionaalset töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. november 2017
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2017
Brutopalk:
670 EUR kuus

Meie ilusalongis tegutseb Kristina Ilutuba ja Püsimeigi Stuudio. Siinsesse sõbralikku perre otsimegi toredat ja asjalikku assistenti-administraatorit. 8 aastaga oleme loonud professionaalse ja turvalise keskkonna meie töötajatele. Salongis püüame edasi anda kodust maiku, et nii kliendid kui töötajad tunneksid meil ennast hästi. Oleme positiivsed ja uuendusmeelsed!