ASP.NET MVC / C# FULL STACK ARENDAJA
Tööpakkumise number #717014

9
MINDWORKS INDUSTRIES OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Oleme pigem butiik kui kombinaat, hindame iga tiimiliikme panust meie pakutavate lahenduste väljatöötamisel. Sinu panuseks meie edusse on äriklientidele suunatud rätseplahenduste väljatöötamine, alustades relatsioonilisest andmebaasist kuni rakenduse vaadeteni. Selleks teed koostööd nii arhitektide, arendajate, disainerite ning klientidega.

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt 2 aastat kogemust sarnasel ametikohal?

  • omad kogemust ASP.NET MVC raamistiku kasutamisel?

  • valdad C# programmeerimiskeelt?

  • mõistad relatsiooniliste andmebaaside tööpõhimõtteid ja SQL keelt?

  • Sul on kogemus SPA rakendustega (React/Angular/Vue)?

  • oled iseseisev, metoodiline ning suudad ka loovalt mõelda?

  • suhtled eesti ja inglise keeles?

Ettevõte pakub

Meie meeskonnas ootab Sind:

  • sõbralik 15-liikmeline meeskond
  • hubane ja kaasaegne kontor Tallinnas, Kalamajas
  • võimalus teha tööd just endale sobivaimas kohas
  • huvitavad projektid väga erinevatest ärivaldkondadest
  • tööaeg vastavalt Sinu vajadustele

Kandideerimiseks saada enda CV märgusõnaga “Mindworks  ASP.NET MVC arendaja” või kandideeri läbi CV Keskuse.

Rohkem infot:

5343 7097 - eliisa(at)cvkeskus.ee

CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro

Tööpakkumise number
#717014

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. august 2021
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2021
ASP.NET MVC / C# FULL STACK ARENDAJA ASP.NET MVC / C# FULL STACK ARENDAJA

CV Keskuse klient Mindworks Industries on üle 20 aasta loonud tarkvaralahendusi klientidele väga erinevatest ärivaldkondadest kaubandusest tootmiseni. Klientidega kaasamõtlemine ja nende äriprotsesside parendamisse süüvimine on see, mis hoiab meid terava ja fokuseerituna.

Vaata rohkem