Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #210674

Asjaajamistalituse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Asjaajamistalituse peaspetsialisti ametikoha eesmärk on tagada dokumendihaldussüsteemi DELTA projekti (edaspidi Projekt) elluviimine ja meeskonna administratiivne üldine teenindamine:

  • dokumendihaldussüsteemi juurutamine Politsei- ja Piirivalveameti haldusalas sh dokumendihaldussüsteemi juurutamiseks analüüsi koostamine;
  • projektialase töö käivitamine: dokumentide ettevalmistamine, tegevus- ja ajakava koostamine;
  • koostöö korraldamine dokumendihaldussüsteemi juurutuspartneriga;
  • projektimeeskonna töö koordineerimine. Koosolekute sisuline ja tehniline ettevalmistamine. Alamtöörühmade moodustamine ja nende töö koordineerimine, erinevate asutusesiseste huvigruppide kaasamine projektitöösse;
  • projekti aruannete koostamine ja esitamine asjaajamistalituse juhatajale;
  • projektialase teabe kogumine, süstematiseerimine ja analüüsimine ning ettepanekute esitamine asjaajamistalituse juhatajale;
  • vajaliku info kogumine, taotluste koostamine ja esitamine;
  • projekti eelarve jälgimine (vajadusel muudatusettepanekute esitamine);
  • Politsei- ja Piirivalveameti dokumendihalduse korrastamise protsessis osalemine;
  • projektdokumentatsiooni haldamine;
  • koolitusmaterjalide ja dokumendihaldussüsteemi kasutusjuhendi välja töötamine;
  • projekti raames vajaliku kirjavahetuse pidamine ning paljundustööde tegemine;
  • ettenägematute ühekordsete ülesannete täitmine omal initsiatiivil, dokumendihaldusbüroo juhataja või projektis osalejate taotlusel.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus;
  • töökogemus dokumendihalduse ja/või infotehnoloogia valdkonnas vähemalt 3 aastat;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keel) oskus vähemalt kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus (AO2 - arvuti kasutamine ja failihaldus, AO3 - tekstitöötlus, AO4 - tabelitöötlus, AO6 - esitlus, AO7 - informatsioon ja kommunikatsioon);
  • meeskonnatööle orienteeritus, loomingulisus, hea suhtlemisoskus, algatusvõimelisus, osav läbirääkimisoskus, usaldusväärsus, läbilöögivõimelisus, otsustusvõimelisus;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikele kehtestatud tingimustele.

Kasuks tuleb:
  • Projektijuhtimise või koordineerimise kogemus;
  • dokumendihaldussüsteemi juurutamise kogemus.

  • Head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Asjaajamistalituse peaspetsialisti ametikoht kuulub Politsei- ja Piirivalveameti dokumendihaldusbüroo asjaajamistalituse koosseisu.

Elulookirjeldus, avaldus ja essee teemal „5 sammu dokumendihaldussüsteemi juurutamiseks Politsei- ja Piirivalveameti haldusalas“ palume saata hiljemalt 10. novembriks e-posti aadressile mai-liis.kirsipu(ät)politsei.ee või paberkandjal aadressile:
Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt. 139
15060 TALLINN

Ametikoha sisuliste küsimuste korral pöörduda: Ingrid Põder 612 3020
Ingrid.poder(ät)politsei.ee või Krista Potsepp 612 3070 krista.potsepp(ät)politsei.ee

Kandideerimist puudutavatele küsimustele vastab Mai-Liis Kirsipu, 612 3405, mai-liis.kirsipu(ät)politsei.ee

Tööpakkumise number
#210674

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
10. november 2010
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2010

Alates 1. jaanuarist liitusid politseiasutused, piirivalveasutused ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, organisatsiooni uueks nimeks sai Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mille piirkondlik struktuuriüksus on prefektuur.

Vaata rohkem