Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #229692

Asjaajamise peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Asjaajamise peaspetsialisti ametikoha eesmärk on büroo asjaajamise korraldamine, struktuuriüksuste juhendamine ja teenindamine ning Tallinna ja Rapla büroode asjaajamise spetsialistide juhendamine

Ootused kandidaadile

Erialane haridus või erialase töö kogemus (asjaajamine, dokumendihaldus)
Arvuti kasutamise oskus (tekstitöötlus, tabelarvutus, infosüsteemide kasutamine ja töö internetiga)
Eesti keele oskus kõrgtasemel ning vene keele oskus kesktasemel
Head teadmised dokumentide vormistamisest
Hea suhtlemisoskus, meeskonnatöö oskus, pingetaluvus ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
teenistust avalikus sektoris ning riigiteenistuja palgatingimusi
pikendatud puhkust

Lisainfo

kasuks tuleb töökogemus avalikus teenistuses

Tööpakkumise number
#229692