Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312766

Asjaajamise ja klienditeeninduse õpetaja (0,3)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetaja ametikoha eesmärk on õpetatavas aines pakkuda parimaid võimalusi õppija arenguks ja elukestvaks õppeks, kujundada õpilases positiivset
eluhoiakut, õpimotivatsiooni ja arendada õpioskusi.
Õpetaja tööülesanded:

  • koostab õppekava alusel nõuetekohase töökava arvestades õppegrupi iseärasusi;
  • valmistab ette ja viib läbi auditoorsed tunnid arvestades õppijate individuaalsust;
  • analüüsib õppeprotsessi;
  • hindab õppijate õpiväljundite saavutatust;
  • järgib kooli töökorralduse põhimõtteid ja täidab õppedokumentatsiooni;
  • analüüsib oma tegevust, täiendab kutse-ja erialaseid teadmisi, oskusi.

Ootused kandidaadile

Kutseõppeasutuse üldharidusaine õpetaja kvalifikatsiooninõuded on järgmised:

  • pedagoogiline kõrgharidus (magistrikraad) õpetatavas ainevaldkonnas või
  • muu kõrgharidus (magistrikraad) õpetatavas ainevaldkonnas ja läbitud 160-tunnine pedagoogika kursus

  • Kandidaadid, kes ei vasta mõnele kvalifikatsiooninõuetes märgitud tingimusele on võimalik töötada 1 aastase tähtajalise töölepingu alusel.

Ettevõte pakub

  • Sportimisvõimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Põhipuhkuse kestust 56 kalendripäeva aastas

Lisainfo

  • Õpetaja täistööaeg (1,0) on 35 tundi nädalas ja kokku 880 õppetundi õppeaastas, kuid kesmiselt 22 õppetundi nädalas. Õppetunnid jagunevad
ebavõrdselt kaheksa 5-nädalaste perioodide vahel.
  • Pakutava ametikoha suurus (0,3) võib muutuda lähtuvalt suvisest õpilaste vastuvõtust.

Tööpakkumise number
#312766

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 715 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2013
Lisainfo palga kohta:
töötasumäär 1,0 ametikohal alates 715 eurot vastavalt omistatud ametijärgule

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 350 töötajat ja 3500 õpilast.

Vaata rohkem