Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60402

Asfaltbetoonsegude tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Mobiilse Asfaltbetoontehase töö juhtimine ning varustamine tooraine ja vajalike vahenditega
  • Töötajate värbamine, juhendamine ja koordineerimine
  • Projektiga seonduva dokumentatsiooni ja infoliikumise haldamine
  • Eelarvestamine ning vastutusvaldkonna dokumentatsiooni koostamine ja esitamine

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt omad kutse- või kõrgharidust (teede)ehituse või ehitusmaterjalide tootmise alal
  • Oled varem töötanud soovitavalt (teede)ehitusvaldkonnas tootmis- või tööjuhina
  • Valdad eesti keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas ja vene keelt kõnes
  • Sind iseloomustab hea planeerimis- ja juhendamisoskus ning pead vastutusrikast tööd enda jaoks väljakutseks. Oled valmis käima ka töölähetustel

  • Võimalust töötada Sinust tulenevalt asukohaga Tallinnas, Tartus või Jõhvis
  • Kaasaegset töökeskkonda, ametiautot, telefoni ning kompensatsioone
  • Motiveerivat põhipalka ja boonuseid

Tööpakkumise number
#60402