Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166887

Asfaltbetoonsegude tootearenduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute asfaltbetoonsegude retseptide välja töötamine
  • Katsetuste, analüüside ja uuringute läbiviimine koostöös laboratooriumiga
  • Oma töö dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus( või peagi omandamine) teedeehituse, ehitusmaterjalide tootmise, materjaliteaduse, füüsika või keemia alal
  • Soovitavalt varasem töökogemus ehitusmaterjalide- või asfaltbetoonitehases
  • Eesti keele oskus väga heal tasemel, inglise keele oskus kesktasemel ja soovitavalt vene keele oskus suhtlustasemel
  • Loogiline ja analüütiline mõtlemine, sügav huvi valdkonna vastu, soov areneda tõeliseks tipptegijaks ja siduda ennast ettevõttega pikaks ajaks

Ettevõte pakub

  • Väga häid karjäärivõimalusi ettevõtte siseselt
  • Koolitusvõimalusi nii Eestis kui välisriikides
  • Tulemusrikkaks tööks vajalikke vahendeid ja kaasaegset töökeskkonda
  • Tööd stabiilses hea mainega ettevõttes

Tööpakkumise number
#166887

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2008

Baltic Human Capital assisteerib personaliotsingul Eesti juhtivat teedeehitusettevõtet Talter AS-i, mis omab kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissertifikaate ISO 9001:2000 ja ISO 14001:2004. Talter AS-il on märkimisväärsed kogemused teede, tänavate ja muude kattega alade ehituse ja remondi vallas.
Täpsem info http://www.talter.ee

Vaata rohkem